Úvod > Život v obci > Hlášení obecního rozhlasu > 12. února 2024

12. února 2024

12.2.2024

Obecní úřad oznamuje občanům, že vybírá poplatky za PDO, psy a stočné za rok 2024.

Pošta Brumovice oznamuje, že bude mít v úterý 13. února otevřeno od 8:00 do 12:00 hodin.

Pojízdná prodejna Jabor Borkovany bude prodávat každé úterý ve 12:30 hodin u sokolovny maso a uzeniny.

V úterý 13. února budou souběžně s odvozem PDO sváženy PET lahve a nápojové krabice. Žádáme občany, aby dávali plastové obaly a nápojové kartony zvlášť do pytlů.

Obec Brumovice spolu s krojovanou chasou  Vás srdečně zvou na 24. krojový ples, který se bude konat tuto sobotu 17. února ve 20:00 hodin v místní sokolovně. K tanci a poslechu bude hrát dechová kapela Podlužanka. Ochutnávka místních vín a bohatá tombola zajištěna.

Pozvánky na akce:

Spolek proKRUMVÍŘ si Vás dovoluje pozvat na promítání nového filmu SUCHO, který se mimo jiné natáčel i v Krumvíři. Film uvedeme ihned po premiéře, a to v pátek 16. 2. 2024 od 19:00 v Kulturním domě Krumvíř. Občerstvení včetně popcornu zajištěno! Vstupné 150,- Kč.

SK Krumvíř si Vás dovoluje pozvat na tradiční Maškarní ples, který se uskuteční 17. 2. 2024 v kulturním domě v Krumvíři. Vstup do 20:30 hodin zdarma. Dva bary s míchanými nápoji, hudební zábava s P&M DJ's dokud vám budou nohy stačit, soutěž o nejlepší masku a bohatá tombola. Těšíme se na vás.

Nabídka práce:

Základní umělecká škola Klobouky u Brna, přijme do pracovního poměru – ekonoma, ekonomku, administrativní pracovnici na zkrácený pracovní úvazek s platností od 1. března 2024. Požadujeme úplné střední ekonomické vzdělání s maturitou. Bližší informace na webových stránkách školy. V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici volejte na tel. číslo 732 779 971. Práce vhodná i pro ženy na rodičovské dovolené, nebo důchodce.